اینها پرفروش ترین خودروهای الکتریکی جدید و دست دوم هستند

These Are The Fastest-Selling New And Used EVs

داده ها نشان می دهد که علاقه مصرف کنندگان به خودروهای الکتریکی رو به افزایش است، اما میانگین قیمت های بالا جذابیت آنها را محدود می کند

                    https://www.carscoops.com/author/sam-d-smith/                  
 اینها پرفروش ترین خودروهای الکتریکی جدید و دست دوم هستند

توسط سم دی اسمیت

2 ساعت پیش

 اینها پرفروش ترین خودروهای الکتریکی جدید و دست دوم هستند

 • آئودی Q4 e-tron سریع‌ترین خودروی برقی جدید و پس از آن تویوتا bz4X است.
 • علاقه به وسایل نقلیه الکتریکی همچنان در حال افزایش است، اما به دلیل قیمت های بالا مانع شده است.
 • هر پنج مدل تسلا بالاترین رتبه‌بندی جستجوی خودروهای برقی مورد استفاده را به خود اختصاص داده‌اند.

در حالی که خودروسازان ممکن است نگران کاهش تقاضا برای خودروهای الکتریکی باشند، یک مطالعه اخیر نشان می دهد که برخی از آنها بهتر از دیگران عمل می کنند. آئودی دو جایگاه را در پنج جدول پرفروش‌ترین خودروهای برقی جدید دارد، که یک معیار مهم است زیرا موجودی انبارها در سراسر نمایندگی‌های ایالات متحده تا ماه می افزایش یافته است.

بر اساس داده های جستجو، تقاضا برای خودروهای برقی جدید سالانه 17.2 درصد افزایش یافته است، در حالی که موجودی خودروهای الکتریکی با میانگین عرضه 79 روزه 77.2 درصد افزایش یافته است.

بخوانید: تسلا مدل Y با 1.22 میلیون دستگاه پرفروش ترین خودروی جهان در سال 2023 بود.

این داده ها از تحلیلگران داده Cars Commerce گرفته شده است که فهرست ها و رفتار جستجوی مصرف کننده را در پلتفرم های این شرکت مطالعه کردند، از جمله Cars.com، فروشنده الهام می گیرد، و AccuTrade.

آئودی Q4 e-tron به عنوان سریع‌ترین خودروی برقی جدید و پس از آن تویوتا bZ4X شناخته شد. به bZ4X دوقلو سوبارو، Solterra، پیوست که جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد. شاید این نشان دهنده بازگشت اعتماد مصرف کننده پس از فراخوانی مهره های چرخ شل که شهرت مدل ها را در اوایل بازی خدشه دار کرد، باشد.

مرسدس بنز EQB 250 نایب قهرمان جدول رده بندی شد، با این که مدل بسیار پرفروش بود، در حالی که آئودی e-tron GT توانست پنج نفر برتر را دور بزند.

خودروهای برقی مستعمل بیشتری نیز با 44.3 درصد افزایش عرضه و میانگین 65 روز به بازار تزریق شد. ریویان R1S سریع‌ترین خودروی برقی کارکرده را داشت و پس از آن شورلت بولت EUV و ریوین R1T قرار گرفتند. بولت در جایگاه چهارم ظاهر می شود و نوع EV نیز نسبتاً سریع خانه دومی پیدا می کند، در حالی که Kia EV6 جایگاه پنجم جدول رده بندی را دارد.

 اینها پرفروش ترین خودروهای الکتریکی جدید و دست دوم هستند
منبع تجارت خودرو

وقتی صحبت از جستجوهای استفاده شده EV در Cars.com می شود، تسلا برتری دارد و همه مدل ها در بین پنج مدل برتر قرار دارند. ارزان‌ترین میانگین قیمت فهرست تسلا مدل 3 با 26922 دلار است. گران‌ترین آنها، تسلا سایبرتراک نسبتاً جدید است، با میانگین قیمت فهرست 143,796 دلار – که علی‌رغم توافق‌نامه سفارش وسایل نقلیه موتوری است که مالکان جدید را از فروش مجدد کامیون برقی ظرف یک سال منع می‌کند.

جالب اینجاست که فورد F-150 لایتنینگ بر داده های جستجو برای کسانی که در بازار خودروهای برقی جدید هستند، تسلط داشت و پس از آن فورد موستانگ Mach-E و شاسی بلند EV9 کیا قرار گرفتند. کادیلاک لیریک و شورولت بلیزر EV در رتبه های اول قرار گرفتند.

 اینها پرفروش ترین خودروهای الکتریکی جدید و دست دوم هستند
منبع تجارت خودرو

با استقبال بیشتر تولیدکنندگان از خودروهای برقی، انتخاب‌ها و موجودی‌ها در قسمت‌های نمایندگی افزایش می‌یابد، به این معنی که فضای مذاکره از سوی خریدار افزایش می‌یابد. با این حال، خریداران همچنان با هزینه های بالایی برای بازار جدید EV مواجه هستند.

ربکا لیندلند، مدیر بخش داده‌های صنعت و بینش خودروها، می‌گوید: «با میانگین قیمت 63030 دلار، 28 درصد بالاتر از میانگین قیمت خودروهای جدید، خودروهای برقی جدید یک کالای لوکس هستند که هنوز به سختی تلاش می‌کنند تا وارد بازار اصلی شوند. تجارت. «در حالی که کنجکاوی در خودروهای الکتریکی افزایش می‌یابد، این بخش به محصولات جدید با قیمت‌های پایین‌تر یا انگیزه‌های OEM برای کمک به دستیابی به پایگاه مشتریان گسترده‌تری نیاز دارد.»

 اینها پرفروش ترین خودروهای الکتریکی جدید و دست دوم هستند

 اینها پرفروش ترین خودروهای الکتریکی جدید و دست دوم هستند
منبع تجارت خودرو

منبع: https://www.carscoops.com/2024/07/these-are-the-fastest-selling-new-and-used-evs/