تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نمایندگی مجاز + گارانتی خدمات | parsepackage

کد خطای ۷۰ ۸۰ در مدل آنالوگ معادل ارور E2 در پکیج دیجیتال ایران رادیاتور است. ارور  ۴۰ ۷۰ ۸۰کد خطا ۴۰ ۷۰ ۸۰ در ایران رادیاتور ناشی از حرارت بیش از حد پکیج میباشد  به عبارت دیگر سنسور حد دستگاه عمل کرده است. مدارسرویس در قبال خدمات ارائه شده برای پکیج ایران رادیاتور ها ، توسط سرویس کاران خود به مشتریان گرامی گارانتی ویژه ای ارائه می دهد تا با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی ما را انتخاب کنند .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نمایندگی مجاز + گارانتی خدمات | parsepackage

ارور E81 در ایران رادیاتور  ناشی از حرارت بیش از حد پکیج میباشد  به عبارت دیگر سنسور حد دستگاه عمل کرده است. کد خطای ۴۰ ۸۰  مربوط به دستگاههای بدون فن و با مکش طبیعی میباشد. این کد زمانی فعال می شود که سوئیچ حرارتی دمای بالا را تشخیص دهد. اما اگر این کد فعال است اما پکیج NTC دمای معمولی را نشان می دهد، مشکل از رسوب مبدل اصلی و خرابی NTC است.

  • ولی اگر دستگاه خاموش و روشن می شود باید موارد دیگر بررسی گردد.
  • پکیج های دیزلی فقط در نوع ایستاده موجود می باشند و معمولا در خانه های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند.
  • در پکیج های دیجیتالی ایران رادیاتور برای مشاهده ارور کار را کمی آسان تر کرده اند، به این صورت که حروف و اعداد لاتین که نشان دهنده همان کد خطا می‌باشد روی نمایشگر ظاهر می‌شود.
  • اما اگر به تازگی پکیج ایران رادیاتور را خریداری کرده‌اید یا پس از سرویس کامل، دوره‌های زمانی خاصی را مشخص کنید تا به طور مرتب سرویس پکیج را انجام دهید.
  • نصب نادرست دودکش یا انسداد آن می‌تواند باعث جمع شدن دود و ایجاد بوی سوختگی شود.
  • سامیار سرویس به عنوان فعال ترین نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در طول سال های اخیر توانسته پاسخگوی نیاز های متفاوت مشتریان در زمینه خرید، تعمیرات و نصب انواع پکیج دیواری و زمینی باشد.

معمولآ بعد از ده دقیقه و سرد شدن سنسور حرارتی دستگاه به حالت طبیعی برمیگردد. گاهی هم ممکنه خود فن به طور کامل خراب بشه که باید تعویض بشه گرفتگی شیلنگ های رابط بین ونتوری و پرشر که البته نیاز به توضیح نداره و معمولا با فوت کردن داخل شیلنگ ها مشکل حل میشه . مسیر گاز به هر دلیل کیپ  شده است یا فشار گاز به هر دلیلی کم است و خطای ۷۰ ۸۰  در نمایشگر ظاهر میشود. معمولا بعد از ده دقیقه و سرد شدن سنسور حرارتی دستگاه به حالت طبیعی برمیگردد.

اگر با باز کردن شیر پرکن فشار بار بالا نرفت؟

با سلام
فشار پکیج منزل بالا میره چندین بار پایین آوردم .باز هم بالا میره .حتی در مواقعی که پکیج خاموشه.لطفا راهنمایی بفرمایید. آنچه در زمان تعویض قطعه اهمیت زیادی دارد، استفاده از قطعات اورجینال است. این خاموش شدن می‌تواند هر چند دقیقه یک بار یا هر چند ساعت یک بار رخ بدهد. در واقع، سوئیچ‌های ایمنی پکیج هستند که در صورت وقوع هر گونه مشکلی، برای پیشگیری از رخ دادن اتفاقات ناگوار، دستگاه را خاموش می‌کنند. تمامی تکنسین‌های کاراباما علاوه بر اینکه از دانش فنی و تجربه کافی برخوردارند، از فیلترهای اخلاقی لازم عبور کرده‌اند و دارای مدرک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

سر و صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور

(البته سنسور ntc به ندرت در پکیج های ایران رادیاتور خراب می شود). به عنوان مثال تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت از تعمیر پکیج دیواری بوش است؛ اما یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای, تعمیر پکیج در کرج بر تعمیر پکیج اکثر برندها تسلط دارد و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید. کد خطا ۴۰ ۷۰ یکی از پرتکرار ترین مسائلی است ک در دستگاه ایران رادیاتور اتفاق می افتد. هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور، با توجه به مدت زمان ارائه خدمات و تعمیر دستگاه متفاوت خواهد بود.