توری حصاری قیمت توری حصاری خرید توری حصاری اندیشه عایق آریا | foulka

جنس این توری، گالوانیزه (گالوانیزه گرم ، گالوانیزه سرد) است به عبارتی دیگر توری حصاری با مفتول گالوانیزه بافته میشود. توری حصاری که با اصطلاح بازاری آن توری فنسی و یا توری باغی نیز گفته میشود که در صنایع کاربرد بسیاری دارد. مش‌های حصاری در چشمه های لوزی شکل بافته میشود که بافت آن میتواند به صورت ماشینی و دستی انجام شود.

در حالی که سیم گالوانیزه گرم قابلیت استفاده در هر شرایط آب و هوایی را دارند و کیفیت آن ها بالا تر می باشد . توری حصاری، لوله گالوانیزه، لوله داربستی، پایه فنس و پشم و شیشه از جمله تولیدات این شرکت می‌باشند که با مناسب‌ترین قیمت به صنایع مفتولی فولکا فروش می‌رسند. برای ثبت یا پیگیری سفارش و دریافت قیمت فنس پرسی و قیمت فنس کیلویی و مفتول گالوانیزه می‌توانید همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان فروش و پشتیبانی ارتباط بگیرید. در این نوع توری، در واقع همان مفتول گالوانیزه گرم است، که روی آن را از روکش pvc پوشانده اند. وجود روکش pvc به روی مفتول گالوانیزه دوام و طول عمر آن را بالا برده، بعلاوه زیبایی محصول را نیز چندین برابر می­ کند.

  • برای خرید توری می توانید به شرکت اندیشه عایق آریا تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
  • برای مشاهده قیمت روز انواع سیم توری حصاری محصول می‌توانید صفحه لیست قیمت راه ساخت را ببینید.
  • به علت نوسانات لحظه‌ای در بازار قیمت‌ها درحال تغییر می‌باشد؛ برای خرید فنس توری در نظر داشته باشید سایز چشمه، قطر مفتول، جنس مفتول، طول رول و ارتفاع توری مواردی هستند که در تعیین قیمت تور سیمی تأثیرگذار می‌باشد.
  • قیمت این محصول نسبت به جنس فولاد سیاه، حدودا ۳۰ درصد بیشتر است.

این توری بعلت قیمت کم و راحتی کارکرد آن نسبت به سایر روش های تعیین مرز و حصارکشی مانند دیوارکشی محبوبیت زیادی دارد. همچنین این محصول کار حصارکشی را خیلی سریعتر پیش می‌ برد، چون قابل حمل بوده و وزن زیادی ندارد. یکی از محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آهنشو، توری حصاری می‌باشد.

عمری در حدود 15 الی 20 سال داشته و در مناطقی استفاده می‌شود که رطوبت و احتمال زنگ‌زدگی وجود ندارد و یا پایین است. همچنین بافت گرید  فنس حصاری در برابر تغییرات دمایی نا پایدار می باشد . کیفیت  این توری ها در مواجهه با اشعه ماورا بنفش افت می کند و نوع نازک آن ها نیز با عملکرد مکانیکی به راحتی خم شده و تغییر شکل می دهند . با اینکه همچنان از فنس‌های چوبی استفاده می‌شود، اما این نوع فنس نمی‌تواند در مقابل شرایط آب و هوایی سخت چندان مقاومت کند و با هر بارندگی یا حادثه دیگری ممکن است آسیب ببینند؛ در حالی که فنس آهنی در مقابل انواع شرایط آب و هوایی کاملا مقاوم است. شرکت فنس گستر با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، دستگاه های پیشرفته و کادری مجرب، برای تولید فنس های با کیفیت و با استفاده از بهترین مواد اولیه، تلاش می کند تا نیاز های مختلف مشتریان را برطرف کند. علاوه بر تولید فنس های استاندارد، شرکت فنس گستر قابلیت تولید فنس های سفارشی را نیز داراست که متناسب با نیاز های مشتری تولید می شود.

کاربرد فنس یا توری حصاری

این محصول که با نام فنس شناخته می‌شود، کاربرد زیادی در خصوص حصارکشی زمین، باغ، ساختمان و… دارد. این محصول پرکاربردترین توری به منظور حصارکشی در اطراف زمین‌ها و محوطه‌ها است. واردات این محصول بدلیل تولید داخلی و همچنین تفاوت سیم و سایزچشمه درخواستی توسط مشتریان مختلف و همچنین عرض هایمتفاوت درخواستی مقرون به صرفه نیست و این محصول بنا به سفارش مشتری و ویژگی های سفارش درکارخانجات داخلی بافته می شود.. کارخانه شاهین فلز سپاهان از تولید‌کنندگان پروفیل (قوطی) در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان می‌باشد. این کارخانه اولین خط لارج پارت پوشش زینک فلیک در ایران و خاورمیانه را راه اندازی نموده است.

توری مرغی گالوانیزه 9 کیلویی

توری حصاری قیمت توری حصاری خرید توری حصاری اندیشه عایق آریا | foulka