تویوتا GR کرولا در شعله های آتش در حالی که داشکام همه چیز را می گیرد

Toyota GR Corolla Erupts In Flames As Dashcam Captures It All

مالک گزارش می دهد که خودرو هنوز موجود است و علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست

  تویوتا GR کرولا در شعله های آتش در حالی که داشکام همه چیز را می گیرد

  • یکی از مالکان تویوتا GR کرولا می گوید هات هچ استوکش آتش گرفت و سوخت.
  • او حتی این حادثه را روی دوربین داش‌کم که اتفاق افتاد، ثبت کرد.
  • اکنون، او منتظر است تا تویوتا تصمیم بگیرد که چگونه با این حادثه پیش خواهد رفت.

تویوتا GR کرولا یک ماشین عملکردی است که برای رانندگی با روحیه طراحی شده است. برای یکی از مالکان، آن روزهای پرنشاط رانندگی پس از آتش سوزی دریچه داغ او در حال توقف است. علت ناشناخته است، خسارت قابل توجه است و فیلم داشکام وحشیانه است.

به نظر می رسد راننده در بزرگراهی در کارولینای شمالی بر اساس ماشین آتش نشانی است که بعداً ظاهر می شود. او می گوید که درست قبل از فیلم زیر، یک کشش با سرعت بالا انجام داده است. با شروع ویدیو، سرعت او کمی بالاتر از 80 مایل در ساعت (128 کیلومتر بر ساعت) است و همه چیز عادی به نظر می رسد. می گوید اول موتور از کار افتاد و آن موقع بود که متوجه دود شد.

بخوانید: اسب تیره موستانگ جدید پس از گیرکردن کلاچ می سوزد، فورد درست می کند

او بدون نیروی محرکه تصمیم می گیرد تا جایی که می تواند به نزدیکترین خروجی نزدیک شود، به این امید که خدمات اورژانس بتوانند سریعتر به او برسند. او نمی دانست که در هفت دقیقه ای که طول می کشد تا آنها برسند، ماشینش در شعله های آتش خواهد سوخت. او بیرون می‌آید، کاپوت را باز می‌کند و کاری جز تماشای سوختن تویوتا نمی‌تواند انجام دهد. بدیهی است که این یک وسیله نقلیه کاملاً استوک به غیر از برخی فنرهای کاهش دهنده بود.

«تاکنون گمان فروشنده این است که سوخت اضافی ناشی از یک خطای احتمالی سیلندر را دور زده و در توربو می‌سوزد. در حال حاضر این حدس و گمان محض است، اما بسیار منطقی است و به این معنی است که به احتمال زیاد این یکی از یک موضوع است.» او در بخش نظرات ویدیو می گوید.

جالب اینجاست که این اولین و تنها GR کرولا نیست که اخیراً به این شکل بزرگ می سوزد. در حالی که ممکن است خیلی ربطی به آن نداشته باشد، آن آتش سوزی از قسمت موتور شروع شد و در نهایت کل ماشین را به آتش کشید.

دو آتش سوزی یک مسئله تولید مرتبط با ایمنی ایجاد نمی کند، اما ارزش آن را دارد که مراقب آن باشید. امیدواریم این آخرین احتراق خودبه‌خودی تا حدودی غیرقابل توضیح باشد که به GR کرولا متصل است.

اعتبار تصویر: گرگ و ببر

منبع: https://www.carscoops.com/2024/06/toyota-gr-corolla-erupts-in-flames-as-dashcam-captures-it-all/