خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری آی تی پشتیبان

نظارت برفعالیت مداوم و صحیح، سرعت تعیین شده سیستم ها، کنترل فضاهای ذخیره سازی، جلوگیری از ترافیک و به روزرسانی مرتب از جمله کارهایی است که پشتیبانی شبکه را بی نظیر می کند. فرقی نمی کند که شبکه کامپیوتری سازمان و یا شرکت شما بزرگ باشد یا کوچک، نیاز به خدمات شبکه یکی از اساسی ترین نیازهای هر شرکتی است که نیاز به اتصال کامپیوتر دارد. نقش شبکه های کامپیوتری در سازمان ها و شرکت های خصوصی اکنون غیر قابل انکار است. نبود شبکه ایمن و مناسب می تواند مشکلات مختلفی را برای مجموعه ایجاد کند.

خدمات شبکه در زمینه خدمات فعال شامل مانیتورینگ، راه اندازی سرور، نصب ویندوز، کنترلر کریو، نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری، نصب کلیه خدمات نرم افزاری شبکه، سرور ایمیل، روتر و سوئیچ پیکربندی، سیستم تلفن وای فای، نصب فایروال و … هستند. مزیت سرویس پشتیبانی به صورت ریموت و آنلاین این است که شما دائماً با متخصصان پیشگام رایانه که زیرساخت های فناوری اطلاعات شما را حفظ می کنند در تماس خواهید بود. اصل خدمات این است که راه حل های فناوری اطلاعات را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای مشتری را برآورده می کند. به طوری که تمام کاری که مشتری باید انجام دهد تمرکز 100٪ بر روی عملیات تجاری خود است.

  • رضایت کامل از بابت خدمات ارائه شده از مجموعه ترازنت هم در حوزه شبکه و فن آوری اطلاعات و هم در حوزه نرم افزار وجود دارد .
  • معمولا متخصصین پشتیبانی شبکه کامپیوتر باید به هر دو بخش پسیو و اکتیو شبکه اشراف کامل داشته باشد تا بتواند مشکلات پیش آمده برای بخش های مختلف شبکه را حل کنند.
  • پشتیبانی از زیرساخت فناوری اطلاعات یکی از راه حل های با کیفیت و کارآمدی است که به اطمینان از عملکرد روان سیستم های کامپیوتری و تسهیل کار هر مشتری کمک می کند.
  • تیم های پشتیبانی شبکه نیازهای مشاغل جهت تهیه و راه اندازی ذخیره سازها، روند فعالیت هر شبکه ای را نیز بررسی کرده و سپس، کار بازیابی و تغییرات را اعمال می کنند.

اما باید خاطر نشان کرد که موارد تخصصی که بسیار به ندرت پیش می آیند برای رفع مشکل نیاز به ارسال سرور به مراکز تخصصی سرور ها دارند. این موضوع یکی از نیاز های اساسی و رایج در شرکت ها و سازمان ها می باشد که مدیران درگیر آن هستند که روش های مختلفی برای اجرای آن وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند و می توان آن را توسط ابزار تخصصی راه اندازی کرد. دسترسی از IP یا منطقه‌ی جغرافیایی شما، به دلیل برخی تنظیمات امنیتی وب‌سایت، محدود شده است. ما روی سیستم های حساس شما نه تنها در ساعات کاری بلکه به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته نظارت خواهیم داشت و به شما این اطمینان را خواهیم داد که در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود. افتخار ما اینست که در مرکز امداد رایانه با معرفی نیروی متخصص و متعهد نیاز کاربران را برطرف می نماییم. سوابق کاری این مجموعه گویای اعتبار ما می باشد که میتوانید در اینجا سوابق ما را مشاهده نمایید.

پیچیدگی و نوع تجهیزات

خدمات شبکه شرکت مهندسی شرکت شازین با سابقه چندین ساله در اجرای پروژه های متعدد طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و بهره مندی از تیم های مجهز و متخصص در این زمینه، آمادگی برآورده کردن تمام نیازهای شما در برقراری شبکه های کامپیوتری داراست. در واقع اگر بخواهیم در مورد پشتیبانی کامپیوتر و شبکه تعریفی داشته باشیم؛ به هر نوع عملیاتی که به منظور بهبود عملکرد شبکه رفع ایرادهای شبکه و همچنین نگهداری شبکه انجام می گردد، پشتیبانی شبکه گفته می شود. پشتیبانی شبکه به این دلیل اهمیت دارد که در صورت بروز هرگونه مشکلی ‌توانخیلی سریع آن را رفع کرده تابه کسب و کارها هیچ آسیبی وارد نشود. در صورت عدم رسیدگی به مشکلات و معایب شبکه ممکن است پس از گذشت مدت زمانی دیگر قسمتهای سالم شبکه نیز دچار مشکل شوند.

خدمات دورکاری و دسترسی از راه دور

با رایان پشتیبان جهت دریافت خدمات شبکه نیاز به برقراری تماس‌های مکرر نخواهید داشت؛ زیرا کارشناسان فنی این مرکز به طور دوره‌ای از تمامی مراکز تحت پوشش بازدید به عمل می‌آورند و تمامی مشکلات احتمالی را برطرف می‌کنند. این امر سبب می‌شود که مشکلات در کوتاه‌ترین زمان برطرف شود و شبکه در بهترین حالت ممکن قرار داشته باشد. پشتیبانی شبکه در نوین نت با طراحی شبکه های کامپیوتری پر سرعت می تواند موجب دسترسی آسان تر و سریعتر شما به سرورهای داخلی شود. همچنین محیط اینترنت نیز این امکان را فراهم کرده تا شما از سلامت شبکه کامپیوتری و خود اطمینان حاصل کنید. در انتها پس از صحبت های طرفین قرارداد با یکدیگر و جمع بندی نهایی و همچنین ارائه گزارش درباره وضعیت فعلی شبکه توسط شرکت پشتیبانی شبکه، قرارداد پشتیبانی شبکه امضا می شود و تعهدات طرفین نسبت به یکدیگر آغاز می شود.

پشتیبان شبکه نیز به فرد یا شرکتی که مجموعه فعالیت های فوق را مدیریت میکند و یا انجام میدهد گفته پشتیبانی شبکه در شهر تهران میشود. پشتیبان شبکه می تواند یک فرد و یا یک شرکت متخصص باشد که در حوزه پشتیبانی شبکه مهارت و تخصص دارد. مدیریت و نگهداری از شبکه های کامپیوتری باید توسط افراد مجرب و با تجربه انجام شود تا خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار و نگهداری از سیستم ها به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد. رفع مشکلات شبکه یک سازمان در طول مدت قرارداد پشتیبانی شبکه توسط متخصص مربوطه را پشتیبانی شبکه گویند. در حقیقت پشتیبان شبکه باید بستر سخت افزاری و نرم افزاری شبکه را به گونه ای تنظیم کند تا بتواند از وقوع مشکلات مختلف در شبکه جلوگیری کرده و در صورت به وجود آمدن مشکلات بتواند آن ها را در کوتاه ترین زمان بر طرف کند.

دریافت خدمات از شرکتی که بتواند به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته و به سرعت به شما خدمات ارائه دهد کار بسیار مشکلی است. پیشگام رایانه توانسته با ارائه خدمات سریع و دقیق و تخصصی اعتماد بسیاری از شرکت ها را به خود جلب کند. شما نیز می توانید برای دریافت خدمات با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی ما بهره ببرید. با افزایش حملات سایبری به شرکت ها و سازمان ها و آلوده شدن سرورها به ویروس های باجگیر که اخیرا خبرهای آن را زیاد می شنویم ، خدمات امنیتی شبکه به یکی از مهم ترین نیاز شرکت های تجاری تبدیل شده است که از خدمات شبکه استفاده می‌کنند.

خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری آی تی پشتیبان