• Dashcam یک پلیس استرالیایی را از ابتدا تا انتها از داخل وسیله نقلیه در حال فرار دستگیر کرد.
  • مکالمه راننده و سرنشین در خودرو افکار عجیبی را برملا کرد.
  • در نهایت، آنها پس از برخورد یک فورد رنجر پس از عبور از چراغ قرمز با آنها تصادف کردند.

تعقیب و گریز پلیس در سرتاسر جهان اتفاق می افتد و اغلب برای همیشه در فیلم گرفته می شود. گاهی اوقات آن فیلم از پشتیبانی هوایی سربار می آید در حالی که برخی اوقات از دوربین های داشبورد پلیس می آید. در این مورد، خودروی مسروقه مورد نظر دارای دوربین داشبوری بود که تعقیب و گریز و هر آنچه مظنونان می گفتند از ابتدا تا انتها ضبط می کرد.

تعقیب و گریز در 17 ژوئن در ملبورن استرالیا اتفاق افتاد. خودروی مورد بحث یک سدان مرسدس AMG است که به نظر می رسد CLA35 یا CLA45 باشد. شروع ویدیو با بحث و گفتگوی جفت در ماشین در مورد اینکه چه کاری باید انجام شود شروع می شود. مردی به زنی در ماشین می گوید: «ما باید فرار کنیم. او پاسخ می دهد: “فقط برو بیرون، فقط از کنار آنها رانندگی کن.”

بیشتر: پورشه 911 GT2 RS پس از مانور بی پروا با کامیون تصادف کرد

معلوم شد که مأموران اجرای قانون در خروجی یک پارکینگ منتظر این زوج بودند. در حین خروج از محل، یکی از افسران با استفاده از چوب استاپ، یکی از لاستیک‌های خودرو را پنچر می‌کند و در عین حال به آن‌ها دستور توقف می‌دهد. درعوض، راننده هنگام حرکت پدال می ایستد و با سرعت صحنه را ترک می کند. “برو عزیزم برو!” صدای فریاد زن داخل ماشین بر سر راننده شنیده می شود. به نظر می رسد پلیس تعقیب و گریز را انجام می دهد، اما نمی تواند فوراً خود را بگیرد.

او پس از رانندگی در یک کوچه و یک گردش به چپ پاسخ می دهد: “حالا برای رانندگی عزیزم چطور است.” در مورد غرور قبل از سقوط چه می گوید؟ به نظر می رسد این راننده هیچ ایده ای در مورد آن ندارد زیرا بقیه روزش به تدریج بدتر می شود.

از آن نقطه به بعد تقریباً به هر سمتی که می رود پر از ترافیک است. این زوج در مورد آنچه که باید انجام دهند صحبت می کنند و در مورد کنار گذاشتن آن بحث می کنند. آنها به این نتیجه می رسند که بهتر است یک تراموا پیدا کنند تا بتوانند ماشین را رها کنند و بلافاصله سوار وسایل نقلیه عمومی شوند. با این حال، آنها تا این حد نمی‌رسند، زیرا، ظاهراً بدون هیچ مدرک بصری از دوربین‌های جلو یا عقب، ناگهان معتقدند که افسران مستقیماً در دم آنها هستند.

در واقعیت، به نظر نمی رسد که کسی فعالانه آنها را تعقیب کند. این باعث نمی شود که راننده از چراغ قرمز عبور کند که در آن کامیون به او برخورد می کند. سدان خارج از کنترل می چرخد، به ماشین پارک شده برخورد می کند و زن و شوهر پیاده می شوند و می دوند. پلیس آنقدر نزدیک است که هر کدام را دستگیر کرده و به زندان می برد. مقامات هیچ اطلاعات شخصی در مورد هر یک از مظنونان منتشر نکردند.

اسکرین شات Dash Cam Owners Australia/YouTube