• شخص دیگری به اشتباه معتقد بود که می تواند از پلیس ایالت آرکانزاس فرار کند.
  • پس از افسران پیشرو در تعقیب و گریز با سرعت 150 مایل در ساعت (241 کیلومتر در ساعت)، مقامات به خودروی در حال فرار حمله کردند.
  • در حال حاضر، راننده با اتهامات متعددی مواجه است، اما در حال حاضر تحت قید وثیقه است.

فرار از دست پلیس هرگز ایده خوبی نیست، اما فرار از پلیسی که به تاکتیک های تعقیب و گریز معروف است، ایده بدی است. پلیس ایالتی آرکانزاس دست به کار نمی شود و نشان داده است که برای دستگیری فردی که می دود، امنیت خود و حتی دیگران در منطقه را به خطر می اندازد.

یکی از راننده‌های دوج چارجر زمانی که سعی کردند در ساعات اولیه صبح 30 ژوئن فرار کنند، متوجه این راه سخت شدند.

بیشتر: این یک راه خنده دار صادقانه برای فروش یک Chevy Silverado است

تعقیب و گریز در I-630 درست در جنوب مرکز شهر لیتل راک آغاز می شود. راننده تقریباً بلافاصله به بیش از 130 مایل در ساعت (209 کیلومتر در ساعت) شتاب می‌دهد و برای فرار از پلیس، چراغ‌های خود را خاموش می‌کند. سپس با حفظ سرعت دو برابر حد مجاز، روی I-30 می پرند و به سمت غرب می روند. در یک نقطه به نظر می رسد که دوج تقریباً از بین رفته است. افسران به سختی به او می رسند قبل از اینکه دزدکی از رمپ خروجی خارج شود.

همانطور که آنها به عقب می رسند، راننده دوج سعی می کند با رانندگی از روی یک خاکریز چمن، سپس بر روی یک جزیره پارکینگ به یک پارکینگ فرار کند، اما متوجه می شود که افسران هنوز درست پشت سر او هستند. سپس به یک جاده دو خطه میپیچد و ASP به دنبال PIT میرود. آنها با سدان برخورد می کنند، آن را تا حدی به داخل یک گودال می برند و راننده را از ماشین بیرون می کشند.

شایان ذکر است که تاکتیک شبح سازی پلیس ایالتی آرکانزاس (و سایر بخش ها در این زمینه) کاملاً بی سابقه نیست. در سال گذشته، حداقل دو مورد را پوشش داده‌ایم که رانندگان بدون اینکه گرفتار شوند، حرکت می‌کنند.

در یک مورد راننده یک شلبی موستانگ در اختیار داشت و در مورد دیگر یک کوروت بود. یک کوروت سیاه رنگ همین کار را با پلیس تگزاس انجام داد. در این حالت به نظر می رسد که راننده قدرت یا مهارتی برای فرار نداشته است.

طبق توضیحات ویدیو، راننده مورد نظر توریبیو روئیز است. به نظر می رسد سوابق محلی تأیید می کند که فردی که شبیه راننده است و در همان روز رزرو شده است با اتهامات متعددی از جمله رانندگی با گواهینامه معلق، رانندگی بی احتیاطی، فرار با بی تفاوتی شدید، رانندگی در حالت مستی و سرقت جنایی با دریافت مواجه است. آنها در اول جولای با وثیقه 30000 دلاری آزاد شدند.

اعتبار تصویر: تعقیب و گریز پلیس