رولزرویس در حال آماده شدن برای به روز رسانی چرخه میانی سدان گوست، چهار سال پس از معرفی این مدل است. برادر کوچکتر فانتوم طراحی مجدد ظریفی را پشت سر خواهد گذاشت که با چهره ای تمیزتر و LED های تازه در هر دو طرف برجسته شده است.

عکاسان جاسوس ما نمونه اولیه رولزرویس گوست را در حال آزمایش در هوای سرد در سوئد مشاهده کردند. پوشش استتار به سپر جلو محدود شده بود و ایده خوبی از به روز رسانی های طراحی به ما می داد. قابل توجه ترین تغییر در مقایسه با مدل فعلی چراغ های جلو LED جدید است که باریک تر به نظر می رسد و شکل باریک تری نسبت به جلوپنجره روشن دارد.

بیشتر: رولزرویس اسپکتر در حال حاضر بهترین خودروی برقی است

برای ادامه، تبلیغات را اسکرول کنید

  رولزرویس Ghost Facelift تغییرات ظریفی در استایل ایجاد می کند
چهره جدید Ghost تمیزتر از قبل به نظر می رسد که بیشتر به لطف شکل ورودی سپر است.

سپر جلو با طراحی ساده‌تر برای ورودی پایین‌تر و حذف لهجه‌های کرومی افقی موجود در Ghost جدید به نظر می‌رسد. ما همچنین می‌توانیم یک سنسور اصلاح‌شده برای ADAS را ببینیم که در وسط نصب شده است. در پشت، تغییرات به گرافیک LED در چراغ های عقب محدود می شود که دارای دو شکاف عمودی است.

ما گمان می‌کنیم که ممکن است گزینه‌های جدیدی برای رینگ‌های آلیاژی در کنار پالت رنگی تازه‌سازی شده وجود داشته باشد. نور در عکس های جاسوسی و محیط برفی ممکن است درک ما را از رنگ تغییر دهد. با این حال، به نظر می رسد نمونه اولیه در سایه اولیوین رنگ آمیزی شده است که در حال حاضر در Spectre موجود است.

با قضاوت از استراتژی محصول این شرکت، ما انتظار ارتقاء قابل توجهی در فضای داخلی و زیربنای Ghost نداریم. این سدان مجلل به یک موتور 6.75 لیتری V12 توئین توربو با قدرت 562 اسب بخار (419 کیلووات / 570 اسب بخار) در ظاهر استاندارد یا حداکثر 592 اسب بخار (441 کیلووات / 600 اسب بخار) در نسخه بلک نشان گوست مجهز شده است.

رولز رویس گوست در سال 2020 معرفی شد که ما را به این باور می رساند که نسخه فیس لیفت شده می تواند در سال 2025 وارد بازار شود. فانتوم سری دوم سال گذشته

SH Proshots

بالدوف