درست پس از عرضه هات هاچ ID.3 GTX و هات واگن ID.7 GTX، فولکس واگن اولین خودروی اسپرت دیگری را با همین نام اعلام کرد. شناسه فولکس واگن Buzz GTX در کنفرانس مطبوعاتی سالانه 2024 معرفی خواهد شد و قرار است در 21 مارس پخش زنده شود.

فولکس واگن در مورد جزئیات خجالتی بود اما یک تیزر تاریک منتشر کرد و در عین حال تأیید کرد که یک «پریمیر واژه GTX» جدید در این رویداد برگزار خواهد شد. آشنا بودن چراغ‌های جلو با افزایش روشنایی که چهره شناسه را نشان می‌دهد تأیید شد. وزوز. با این حال، نسخه پرفورمنس دارای سپر جلوی بازطراحی شده با LED های مثلثی است که ویژگی جدید خانواده GTX است.

بیشتر: 322 اسب بخار VW ID.3 GTX Performance Alter Ego الکتریکی گلف GTI است

بالدوف

خوشبختانه برای ما، عکاسان جاسوس ما قبلاً شناسه VW را گرفته اند. Buzz GTX در طول آزمایش توسعه. جالب اینجاست که نمونه اولیه استتار نشده بود و به ما ایده خوبی از به‌روزرسانی‌های استایل می‌دهد. اینها شامل سپر بازطراحی شده با ورودی لانه زنبوری و رینگ های آلیاژی پنج پره جدید است. نمونه اولیه تصویر بر اساس نوع شاسی بلند ID است. Buzz با طول 4962 میلی متر (195.4 اینچ) در مقایسه با 4712 میلی متر (185.5 اینچ) مدل استاندارد.

شناسه فولکس واگن Buzz GTX دارای موتور الکتریکی دوگانه AWD است که مجموعاً 335 اسب بخار (250 کیلووات / 340 اسب بخار) تولید می کند و در 6.4 ثانیه به شتاب 0-100 کیلومتر در ساعت (0-62 مایل در ساعت) می رسد. این مدل همچنین می‌تواند از ساختار شاسی تیزتر بدون به خطر انداختن اعتبار خانواده‌ها بهره ببرد.

علاوه بر معرفی مینی ون اسپرت در کنفرانس مطبوعاتی سالانه 2024، فولکس‌واگن همچنین «پیش‌نمایشی از آنچه در راه است» به ما ارائه می‌دهد و به اطلاعیه‌های بیشتر مرتبط با استراتژی آینده خود اشاره می‌کند.

VW Commercial Vehicles در فیس بوک و لینکدین