کتاب سفارش برای Shelby Super Snake در بریتانیا باز شد

کتاب سفارش برای Shelby Super Snake در بریتانیا باز شد

هیچ کس بیشتر از ما در مورد چشم انداز ورود موستانگ GTD به اروپا هیجان زده نیست. فورد ظاهراً در مورد مفهوم یک ماشین عضلانی که می‌تواند یک دور زیر هفت دقیقه‌ای از Nordschleife را نیز مدیریت کند، تمام مراحل را کنار گذاشته است – زمانی که برای مرجع، GTD را با افرادی مانند پورشه 918 اسپایدر واضح است که این خودرو به عنوان یک خودروی تعیین کننده عصر و احتمالاً آخرین ورود واقعاً عالی فورد در دفتر طولانی مدت موستانگ های غمگین قبل از اینکه به کار دشوار و جذاب جلوه دادن این مدل به عنوان یک خودروی برقی برسد، در نظر گرفته شده است.

اگرچه تمام این تلاش ها هزینه بسیار بالایی دارد – قیمت برچسب GTD در آمریکای شمالی 325000 دلار است. برای خودرویی که قیمت آن از 30 هزار دلار شروع می‌شود – و می‌توانید استدلال کنید که GTD به قدری تغییر یافته است که هویت آن به عنوان یک موستانگ زیر سوال می‌رود. خوشبختانه، راه دیگری نیز وجود دارد، و به لطف کلایو ساتون، این راه بلافاصله برای خریداران بریتانیایی باز است. این فروشنده مستقر در لندن همین هفته دفترچه سفارشات جدید Shelby Super Snake Mustang مبتنی بر S650 را باز کرده است، خودرویی با نسخه محدود که می‌توان آن را در فرمت فرمان راست خریداری کرد و قرار است در اوایل سال 2025 تحویل شود.

شاید به خاطر داشته باشید که ما در ماه آوریل در مورد بالاترین عملکرد شلبی از موستانگ صحبت کردیم. برخلاف GTD، این خودرو از موتور 5.0 لیتری V8 استفاده می کند، اما از سوپرشارژر Whipple برای دستیابی به 830 اسب بخار استفاده می کند. و در جایی که پرچمدار فورد دارای سیستم تعلیق نیمه فعال و گیربکس گیربکس دو کلاچه هشت سرعته است، شلبی (البته در فرمت ارتقا یافته) به اکثر موارد در پیکربندی آزمایش شده خود چسبیده است، در حالی که وزن کمتر و خنک کننده بهتر را هدف قرار داده است. هوای هوشمندتر و نویز بسیار بیشتر. شما حتی می توانید هنوز یک دفترچه راهنما داشته باشید. و شما قطعا باید.

Clive Sutton، بنیانگذار و مدیر عامل، معتقد است: “من مطمئن هستم که Shelby Super Snake Mustang بسیاری از مشتریان بریتانیایی ما را هیجان زده خواهد کرد.” «این واقعیت که ما با تمام نکات فنی واردات رسیدگی می‌کنیم و می‌توانیم این مدل را با فرمان سمت راست و با سه سال ضمانت ارائه کنیم، به این معنی است که خریداران بریتانیایی اساساً یک تجربه کامل به سبک تولیدکننده خودرو را دارند.» مسلماً، آن خریداران، مانند هر کسی که به فکر دیدن یک GTD در خیابان است، به یک یا دو باب یدکی نیاز دارند. یا به طور دقیق 220000 پوند. این در جاده است و آماده حرکت است، به خاطر داشته باشید – اما می توان گفت که فقط طرفداران فوق العاده موستانگ باید درخواست کنند.

منبع: https://www.pistonheads.com/news/default.asp?storyId=48638

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با