کوروت یک رئیس جدید دارد

کوروت یک رئیس جدید دارد

تونی روما جانشین تاج جئوشتر به عنوان رئیس تیم توسعه جهانی کوروت خواهد شد. او پس از خدمت به عنوان مهندس ارشد کادیلاک سلستیک، نقش جدید خود را در اول جولای آغاز می کند. رم همچنین بر تیم های خودروهای لوکس و عملکردی این خودروساز نظارت خواهد کرد.

روما بیش از 30 سال در جنرال موتورز کار کرده است، از جمله در کوروت. او همچنین توسعه چندین مدل اخیر کادیلاک، مانند CT5، CT6، Blackwings، خودروهای سری V، و دیگران را رهبری کرد و دانش عملکرد زیادی را برای تیم کوروت به ارمغان آورد.

شورولت کوروت E-Ray 2024

مارک رویس، رئیس جنرال موتورز گفت که رم با توجه به سالها تجربه او “یک مناسب برای جانشینی تاج” است. او همچنین گواهینامه رانندگی در نوربرگ رینگ را دارد.

Jeuchter پس از 47 سال کار در این خودروساز، از جنرال موتورز جدا می شود و از سال 1993 روی کوروت کار می کند. او در سال 2006 مهندس ارشد این خودرو شد و C7 و C8 را از طریق توسعه و نظارت بر C8 ZR1 که تابستان امسال رونمایی خواهد شد آغاز کرد. .

رم گفت که یوشتر “کفش های بزرگی برای پر کردن” گذاشته و او و تیمش “هر روز برای ادامه میراث قوی که این نام شایسته آن است، تلاش خواهند کرد.” پس از ورود ZR1، توجه به شایعه زورا معطوف خواهد شد که قرار است 1000 اسب بخار قدرت و چهار چرخ متحرک داشته باشد. همچنین شایعات مداومی وجود دارد مبنی بر اینکه شورلت می تواند کوروت را به برندی از خودروهایی تبدیل کند که می توانند یک SUV مانند موستانگ Mach-E تولید کنند، اما باید ببینیم رم این برند را به کجا هدایت می کند.

منبع: https://www.motor1.com/news/723413/chevrolet-corvette-new-boss-tony-roma/