10 تولید کننده و تامین کننده شیر صنعتی در اروپا میراکنترل | کسری ساران10 تولید کننده و تامین کننده شیر صنعتی در اروپا میراکنترل | کسری ساران

 • در سردخانه های تخصصی گروه صنعتی رادفر، علاوه بر امکان کنترل دما، برودت لازم مواد لبنی ( زیر ۱۱ درجه سانتی گراد) را با بکارگیری تجهیزات تبادل حرارتی و اواپراتورهای خود تامین می نماید.
 • Pentair Valves and Controls یک شرکت شیرآلات و کنترل صنعتی است که بیش از یک میلیارد مشتری جهانی دارد.
 • همه محصولات 100٪ برای کنترل کیفیت هم در آزمایشگاه و هم در زمینه آزمایش می شوند تا اطمینان حاصل شود که هر محصول از استانداردهای عملکرد و عمر خدماتی که مشتریان آنها انتظار دارند مطابقت دارد یا از آنها فراتر می رود.
 • آب در دیگ ها به بخار تبدیل و وارد سیکل مصرفی می شود، بعد از تبادل حرارت و بر اساس میعان، سرد و مجدد به آب جوش تبدیل می شود و به دیگ باز می گردد.
 • دانستن دمای شدیدی که یک شیر می تواند حفظ کند به شما کمک می کند تا شیر مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
 • بدین ترتیب هم فشار کمتری به ماشین آلات برودتی وارد شده و هم در هزینه های مصرفی صرفه جویی خواهد شد. دستگاه های جدا کننده اغلب برای تفکیک مواد زاید، چربی مازاد شیر و حذف باکتری های مضر در کارخانه تولید شیر بکار برده می شوند و مطرح ترین آن ها کلاریفایر، سپراتور و باکتریفوژ می باشند. درجه حرارت شیر دوشیده شده ۳۷ درجه می باشد که بستر مناسبی برای رشد باکتری های مضر مزوفیل بوجود می آورد، لذا شیر خام را از زمان دریافت تا ورود به مرحله فرآوری در مخازن دوجداره نگه داری می کنند.

  ماشین آلات مورد نیاز جهت تولید و بسته بندی در خط تولید شیر پاستوریزه

  این تکامل یافته است تا پایگاه مشتریان اروپایی را در حال گسترش Continentals با خدمات متمرکزتر و در دسترس تر از نظر در دسترس بودن محصول، پشتیبانی فنی، خدمات و تعمیرات ارائه دهد. ما بیش از 30 سال تجربه در صنعت هیدرولیک و نزدیک به 15 سال تجربه مستقیم کار با محصول کانتیننتال داریم. Continental Hydraulics UK اصلی ترین و طولانی ترین توزیع کننده در بازار انگلستان است. فلسفه ما کاملاً مشتری محور با رویکردی منعطف و قابل انطباق برای همه الزامات از OEM های بزرگ تا تک است. شیرهای ایمنی LESER برای بازار بین المللی در هامبورگ توسعه یافته و در کارخانه مدرن در Hohenwestedt آلمان تولید می شوند. علاوه بر این، LESER شیر های ایمنی را با استانداردهای مشابه در هند و چین برای بازارهای محلی تولید می کند.

  انواع شیرآلات صنعتی (Industrial valves)

  استاندارد طراحی این شیر API600 ,API602 ,API603 و استاندار BS EV ISO می باشد و طراح حتما برای استفاده شیر در خطوط پایپینگ می بایست الزامات استاندارد API6D را در نظر بگیرد. فروش شیرهای هیدرولیکی در بازار در برند و اندازه های مختلفی یافت می شود و ما می توانیم بر اساس نوع نیاز و کاربرد خود یکی از این شیرها را انتخاب کنیم. مجموعه صنعتی خدماتی پایپینگ مال با بیش از ده سال سابقه در زمینه تولید ، تجهیز و تامین قطعات صنعتی فعال می باشد.

  در صورت عدم رفع
  مشکلات اعلام شده، اقدامات قانونی علیه این تولیدکنندگان صورت می‌گیرد. با عرض سلام و احترام و آرزوی موفقیت برای شما خانم افروشه، اگر در زمینه خرید این محصولات تمایل داشته باشید امکان همکاری وجود دارد، اما متاسفانه در زمینه اعطاء نمایندگی نمی توانیم با شما همکاری خاصی داشته باشیم. هایپر صنعت فامکو به دلایل مختلف در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران به سراسر ایران ارسال خواهد شد. از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده اغلب شیرآلات صنعتی می توان بدنه، سرپوش، دیسک، نشیمنگاه یا سیت، ساقه شیر یا استم، یوک و آب بند را نام برد. شیر پروانه ای فلنج دار بیشترین عرض را در بین مدل های شیر پروانه ای دارد و ضخامت آن رابطه مستقیم با فشار کاری دارد و در کلاس های بالاتر ضخامت آن انواع شیر های صنعتی بیشتر می باشد. شیر پروانه ای ویفری به دلیل سبکی وزن و نوع اتصال پر مصرف ترین مدل شیر پروانه ای می باشد.

  منتشر شده در
  دسته‌بندی شده در اخبار