17 مدل از بهترین مودم جیبی و همراه در بازار 3G و 4G و 5G-اصیل بخرید

مودم های جیبی یا همراه یکی از پرکاربردترین دستگاه ها برای اتصال به اینترنت محسوب می شوند چون به راحتی در هر مکانی می توانند برای ما اینترنت پرسرعت فراهم کنند. اگر شما هم به دنبال بهترین مودم جیبی هستید، این مدل می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. همچنین، باتری محصول فوق از نوع داخلی و قابل شارژ بوده که ظرفیت آن برابر با 2000 میلی‌آمپر ساعت می‌باشد. این یک محصول بسیار چند منظوره است و برای همه قشری عالی است اما همچنین با توجه به پوشش وسیع آن، صرف نظر از اندازه، بهترین مودم برای مصارف خانگی است و البته برای مشاغل کوچک نیز به خوبی کار می‌کند. آن‌ها این محصول را به دلیل پوشش وسیع منطقه و عملکرد با سرعت بالا توصیه می‌کنند و به همین دلایل به یکی از واحدهای مورد استقبال کاربران در آمده است. با تولد نسل‌های جدید اینترنت‌های همراه، به‌روز بودن مودم جیبی شما بسیار مهم است.

راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2021 + لینک خرید

در این دوران دسترسی داشتن همیشگی به اینترنت یکی از دغدغه های بسیاری از افراد می باشد. مودم های خانگی تنها می توانند یک محدود بسیار کوچک را پشتیبانی کنند و معمولا نیز سرعت بسیار کمی دارند. اما از آن طرف اینترنت های سیمکارت از سرعت بسیار خوبی برخوردار هستند. درست در همین جاست که محصولاتی به نام مودم های همراه پا به بازار گذاشتند.

مودم VDSL چیست؟

17 مدل از بهترین مودم جیبی و همراه در بازار 3G و 4G و 5G-اصیل بخرید مطمئنا برای استفاده در خانه مدل رومیزی گزینه بهتری خواهد بود؛ اما از آنجا که شما همیشه در خانه نیستید و ضرورت دسترسی به اینترنت به زمان‌هایی که در خانه هستید محدود نمی‌شود. در نتیجه، استفاده از مودم همراه یا قابل‌حمل یک اولویت به‌حساب می‌آید. با این حال، از نظر کیفیت و عملکرد تفاوت خاصی بین مودم‌های همراه و مودم‌های رومیزی وجود ندارد؛ اما قیمت نهایی این دو مدل با یکدیگر تفاوت اساسی دارد.

همچنین، نشانگرهای LED آبی اطلاعاتی نظیر نوع شبکه، وضعیت WIFI، پیامک‌ها، قدرت سیگنال دریافتی و… را نمایش می‌دهند. اگر مودم شما از نسل‌های اولیه باشد، ارتباط آن از طریق «USB» است؛ که اصطلاحا به این دسته از مودم‌های جیبی، مودم دانگل می‌گویند. برای استفاده از این مودم‌ها، کافی است مودم خود را توسط پورت «USB» به کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل کرده و از اینترنت استفاده کنید. اما مودم‌های جیبی و همراه، جهت روشن و فعال شدن نیازی به اتصال به کامپیوتر ندارد. مودم همراه، ابزاری مفید و کارآمد است که به کمک آن به اینترنت متصل می شوید.

بررسی و مشخصات گوشی شیائومی نوت ۹ و نوت ۱۰ | Xiaomi Note 9 و Xiaomi Note 10

اگر مودم جیبی را خریداری کنید، می‌توانید سیم‌کارت خود را با آن به همراه شبکه‌های نسل چهارم بهترین وای فای جیبی فعال کنید. شما می‌توانید سیم‌کارت خود را از طریق نرم‌افزار تلفن همراه آن وارد شبکه نسل چهارم کنید . از طریق این اپلیکیشن می‌توانید به شبکه 3G متصل شوید و اینترنت نسل چهارم را با تلفن‌همراه خود تجربه کنید. اگر در منطقه تحت پوشش امواج شبکه 4G هستید، می‌توانید بسته به منطقه‌ای که در آن سکونت دارید، یکی از 3 روش زیر را برای فعال کردن آن طی کنید. از مزایای این مودم پشتیبانی از شبکه LTE بوده و با سیم‌کارت های ایرانی سازگاری دارد. از ویژگی‌های مهم این دستگاه می‌توان به داشتن شیار داخلی سیم‌کارت برای shair کردن نت و سازگاری با دستگاه‌های (802.11ac/n/g/b) و رمز گذاری بدون سیم (WPA/WPA2)اشاره کرد.

  • مهمترین نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که برای روشن یا خاموش کردن مودم‌های همراه، اتصال به کامپیوتر یا لپ‌تاپ ضروری نیست.
  • بنابراین با بهترین مودم جیبی ۴G و بهترین مودم همراه ۵G در سال ۲۰۲۲ با ما همراه باشید.
  • سرعت اترنت چند گیگابیتی قدرتمند و سازگاری گسترده با روتر، یک مودم کابلی ایجاد می‌کند که عملکرد اینترنت شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.