Aston Virage Volante عظیم 6.3 لیتری برای فروش

PistonHeads

وقتی صحبت از یک ماشین قدیمی کلکسیونی به میان می آید، منشأ همه چیز است. شما می خواهید بدانید که مالک آن چه کسی است و چگونه از آن مراقبت کرده اند، مطمئن باشید که آنقدر که به نظر می رسد خوب است. با این حال، چیزی که حتی بهتر از یک تاریخ خوب است، یک داستان واقعی جالب است، یک وسیله نقلیه با داستانی برای گفتن و مقداری اهمیت برای بوت کردن. و پسر، آیا ما فقط ماشین داریم؟

هنگامی که استون مارتین می خواست یک Virage Volante را در نمایشگاه ژنو در سال 1992 به جهانیان نشان دهد، این ماشینی بود که آنها این کار را با آن انجام دادند. در آن زمان زرد با برنزه و نه چندان عضلانی بود (در یک ثانیه بیشتر توضیح می‌دهیم)، اما این شاسی 003 بود، شاسی‌ای که بیش از 32 سال پیش برای انبوه مردم منفذ می‌کرد. و هر روز نیست که یک ماشین نمایشگاهی موتور برای فروش باشد. از آنجایی که Virage توسط استون فروخته شد تا بخشی از مجموعه برونئی باشد، داستان از آنجا حتی بهتر می‌شود. اما نه قبل از تبدیل شدن به 6.3 لیتری با مشخصات پهن بدنه، اولین نمونه از 19 دستگاهی که تاکنون ساخته شده است. برخی ادعای شهرت دارند. و تصور کنید که با قوس های تلمبه شده به رنگ زرد چگونه به نظر می رسید…

بعداً در دهه 90 به انگلستان بازگشت و به سختی مورد استفاده قرار گرفت (متاسفانه همانطور که اغلب در مورد اتومبیل های برونئی اتفاق می افتاد)، Volante برای “بازسازی” به نیوپورت پاگنل رفت. مدتی بعد، بهبود یافت، چرخ‌ها، لاستیک‌ها و ترمزها نصب شد – به اضافه کیسه هوا و ABS – سپس، در سال 1999، سرانجام در بریتانیا ثبت شد و به یکی از مردم فروخته شد. با 100 مایل در ساعت.

خوشبختانه، استون قدرتمند از آن زمان به بعد مورد استفاده قرار گرفت و 20000 مایل را زیر نظر یک علاقه‌مند به مارکت که همیشه آن را در یک فروشنده اصلی سرویس می‌کرد، طی کرد. در سال 2016، داستان فصل بسیار جالب دیگری را به خود اختصاص می دهد، زیرا Virage رنگ فلزی خالی خود را در گالووی گرین افسانه ای دریافت کرد. این کار شامل یک سقف جدید نیز می‌شد و از همه دلگرم‌کننده‌تر، بازسازی V8 افسانه‌ای بود. تست داینو پس از آن قدرت بسیار نزدیک به 500 اسب بخار (497 اسب بخار/490 اسب بخار) را در 6200 دور در دقیقه، همراه با 443 پوند فوت در دور 4500 دور در دقیقه نشان داد. پس موتور مناسب – منتظر یک موسیقی متن تکان دهنده مناسب باشید. و خدا را شکر، یک گیربکس دستی برای استفاده حداکثری از آن وجود دارد.

آخرین مالک که می‌خواست از استون بسیار خاص خود حداکثر استفاده را ببرد، روی مجموعه‌ای از کارهای ارتقاء و جزئیات سرمایه‌گذاری کرد تا این را به یک Virage Volante برنده کنکور تبدیل کند. علاوه بر این که یک ماشین نمایشگاهی موتور است، یک ماشین برونئی، اولین 6.3 پهن بدنه و هنوز فقط 24000 مایل قدمت دارد. خیلی باحاله، نه؟ شاید زیباترین استون مارتین کانورتیبلی نباشد که تا به حال ساخته شده است – اما این خودروهای عضلانی V8 قدیمی جذابیتی تکرار نشدنی دارند. ارزش ها در حال افزایش است زیرا این کت و شلوارهای بی رحم واقعاً شبیه هیچ چیز دیگری نیستند.

این Virage Volante خاص در POA ارائه شده است، همانطور که یکی از خودروهای دیگر – یک ماشین فرمان چپ در Midnight Blue بیش از Prchment – که در حال حاضر در PH نیز برای فروش است. یک کوپه 6.3 وجود دارد، با این حال، با قیمت 120 هزار پوند، برای برخی ایده ها از یک ظاهر توپ. آنها مشتق اندکی کمتر کمیاب هستند (در مجموع حدود 60 تبدیل 6.3 انجام شده است)، بنابراین انتظار داشته باشید که مبلغی را برای افت تاپ بپردازید. و مانند یک میلیون دلار از پشت چرخ چرمی Connolly سبز خود احساس کنید.

منبع: https://www.pistonheads.com/news/default.asp?storyId=48363

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با