“Peak analogue” 355 restomod پوشش را می شکند

"Peak analogue" 355 restomod پوشش را می شکند

در اینجا یکی وجود دارد که به همه ما احساس پیری می دهد: فراری F355 به اندازه ای کلاسیک است که برای بازسازی مجدد آماده در نظر گرفته شود. فقط پورشه‌ها، فوردها، ام‌جی‌ها و آلفاهای قدیمی نیستند که در قرن بیست و یکم بازسازی شده‌اند – اکنون ابرخودروهای جوان دهه 90 در حال رشد هستند. با این حال، با پشت سر گذاشتن شگفتی اولیه، به راحتی می توان فهمید که چرا V8 قدیمی ممکن است برای کمی بهینه سازی برای شرکت هایی مانند Evoluto Automobili جذاب باشد.

اولین مورد این است که موتور 40 سوپاپ، البته، یکی از بهترین موتورهای احتراقی تمام دوران و با یک دستی با درب باز در 355 ثانیه جفت شده است (زیرا در اولین روزهای فروش دستی های دستی به فروش می رسید. ). مسلماً زمان بهتری برای جشن گرفتن یکی از زیباترین برلینتاهای فراری وجود ندارد که 30 سال پیش در سال جاری عرضه شد و آخرین آن ها 25 سال پیش ساخته شدند. به عنوان یک بازسازی بسیار سنگین از 348، 355 با استانداردهای مدرن نسبتاً ساده است و بدون شک از فناوری به روز لاستیک، ترمز و سیستم تعلیق بهره خواهد برد. بیایید بازار هدف را نیز فراموش نکنیم: آن هزاره‌هایی که زمانی که لرد کلارکسون آن را بهترین خودروی تاریخ می‌نامید، با هوس داشتن F355 بزرگ شدند، یک GTS در شروع Goldeneye نمایش را دزدید و SEGA بازی F355 Challenge را ساخت. افرادی که ممکن است آرزوی ساخت Evoluto را داشته باشند. حداقل ثروتمندان

این طرح به عنوان «وابسته به اخلاق اصلی ابرخودروی نمادین ایتالیایی» توصیف شده است، که به این معنی است که این 355 تفاوت زیادی با نسخه اصلی ندارد (تصاویر تنها پس از نوشتن این داستان در دسترس قرار گرفتند). ورودی Callum Designs که در R-Reforged Vanquish نقش داشته است، وجود دارد، بنابراین ممکن است ارزش بررسی آن را داشته باشد تا ببینیم چه نوع مدرنیزی را می‌توان انتظار داشت. اما نگران نباشید، چراغ‌های پاپ‌آپ باقی مانده‌اند و اکنون از LED‌ها از جمله چراغ‌های روشنایی در روز استفاده می‌کنند. یک قسمت جلوی جدید برای بهبود خنک‌کننده، چرخ‌های بزرگ‌تر و «جسم عضلانی‌تر برای نشان‌دادن قدرتی که در زیر آن وجود دارد» وجود دارد، اگرچه همه چیز تا کنون نشان می‌دهد که خودروی Evoluto به عنوان یک 355. Phew قابل تشخیص است.

با این حال، در بهترین حالت restomod، این خودرو بسیار بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود دارد. مهم‌تر از همه، شاسی اهداکننده به لطف ذوب کربن، تقویت نقاط سخت و کاهش انعطاف‌پذیری، از افزایش قابل توجه 23 درصدی سفتی پیچشی بهره می‌برد. پنل‌های بدنه هم اکنون از فیبر کربن ساخته شده‌اند که وزن را به 1250 کیلوگرم کاهش می‌دهد. یک معماری الکترونیکی کاملاً جدید، طراحی داخلی توسط Evoluto، با هدف بهبود قابلیت اطمینان و عملکرد تمام سیستم‌های خودرو. گفته می‌شود نگهداری از آن ساده‌تر از موجودی است، که مطمئناً برای هر کسی که با برق‌های قدیمی ایتالیایی گرفتار شده است، خبری خوشایند خواهد بود. توجه به چیزهای کمتر جذاب مانند سیم کشی نیز یک نشانه دلگرم کننده برای کامل بودن پروژه است.

چیزهای سکسی زیادی برای این 355 وجود دارد، با این حال، مطمئن باشید. Evoluto چیزی را هدف قرار داده است که آن را “تجربه رانندگی اوج آنالوگ” می نامد، به این معنی که دستی شش سرعته را لمسی تر از همیشه می کند، لنت ها، خطوط و مایع دیسک ترمز را با کیت Brembo ارتقا می دهد (و یک گزینه سرامیکی برای افراد بسیار متعهد ارائه می دهد). به علاوه نصب تایرهای میشلین پایلوت اسپورت 4S متمرکز بر روی جاده برای «قابلیت شکستن کشش و کشف دینامیک شاسی اصلاح‌شده در محیط‌های مناسب برای کشویی». یک تلاش نجیب اگر تا به حال وجود داشته باشد. هنوز اطلاعات زیادی در مورد سیستم تعلیق در دست نیست، فقط باید بگوییم که این سیستم تعلیق برای “هندلینگ و پایداری پیشرفته” تنظیم شده است، اگرچه به نظر می رسد برخی از سخت افزارهای پیشرفته پس از فروش احتمالی وجود داشته باشد.

به طور مشابه، هنوز اطلاعات زیادی در مورد داخلی Evoluto 355 وجود ندارد، جدا از وعده‌های معمول restomod در مورد سفارشی کردن همه چیز و احاطه شدن توسط مواد دوست‌داشتنی. احتمالاً CarPlay خواهد داشت، از این جور چیزها. چیزهای خوبی که هنگام خرج کردن این پول باید داشته باشید، مطمئناً، اما مطمئناً دلیل اصلی غرق کردن ثروت اندک در یک فراری بازسازی شده دهه 90 نیست. موتور برای آن وجود دارد…

با وجود حفظ همان ظرفیت 3.5 لیتری، V8 میل لنگ هواپیمای تخت به لطف بیش از 200 بیت موتور جدید یا بازطراحی شده، اکنون 420 اسب بخار (از 380 اسب بخار) قدرت دارد. بنابراین جرقه زنی سیم پیچ برای زمان بندی و کارایی بهتر (به علاوه پاسخ دریچه گاز “منفجره”)، یک سر ورودی CNC، سوپاپ های ورودی بزرگتر، بالابرهای بادامک جامد، یک بادامک ورودی جدید، و ارتقاء میل لنگ توسط Evoluto که موتور را به هم متصل می کند، وجود دارد. به گیربکس، نوید ارتعاش کمتر و قابلیت اطمینان بهتر را می دهد. توجه ویژه ای به اگزوز نیز شده است، که شنیدن آن با توجه به عملکرد 355 به عنوان یکی از بهترین صدای فراری V8 تا کنون بسیار خوب است. سیستم تیتانیوم دارای هدرهای طول مساوی برای کاهش فشار برگشتی و افزایش جریان است، با Evoluto نوید افزایش قدرت اسب بخار و گشتاور، به ویژه در دورهای بالاتر، همراه با تنظیم بهینه موتور و مشخصات صوتی احساسی. بنابراین این به نظر وحشتناک نخواهد بود.

Evoluto قرار است تنها 55 مورد از این چیزهای باشکوه را بسازد، با یک خودرو در جشنواره سرعت این آخر هفته و اولین نمایش در ایالات متحده در مونتری. قیمت؟ با توجه به اکثر بیلدهای این چنینی، به مشخصات فردی بستگی دارد، اما انتظار زیادی دارید. یک اهداکننده خوب F355 حداقل 90 هزار پوند خواهد بود و پانل های کربنی ارزان نیستند. همچنین چرخ های فورج شده، یا تخصص Callum Designs، یا ترمزهای سرامیکی، این کار را نمی کنند. اما پتانسیل چیزی فوق العاده با 355 توسط Evoluto کاملاً قابل مشاهده است. بیایید امیدوار باشیم که واقعیت بتواند با آن مطابقت کند.

منبع: https://www.pistonheads.com/news/default.asp?storyId=48724

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با